loader image
Skip to content

HAKKIMIZDA

20 YILI AŞAN TECRÜBEMİZLE

Her Şeyin Temelinde Varız

Bakkaloğlu Gıda olarak 20 yılı aşkın süredir sizlerleyiz. Sabah aldığınız börekten, akşam yemeği sonrası baklavanıza, fırından eve gelirken dayanamayıp kopardığınızda sıcacık ekmeğinizden, martılara attığınız simitlere kadar sevdiğiniz binlerce çeşit ziyafetin arkasındaki gizli kahraman biziz.

BAKKALOĞLU GIDA

Çevreci, Teknolojik ve Duyarlı

Doğanın güzelliklerinin farkındayız ve çevreci üretimimi benimsiyoruz. Tüm ürünlerimizi en yüksek teknolojik aletlerle üretiyor verimliliğimizi sürekli arttırıyoruz. Gülümsemenizi hiçbir şeye değişmeyiz. En kaliteliyi üretiriz.

SLOGANIMIZ

Hayat Undan Gelir!

Ağzınıza attığınız kurabiyeden sonra gülümsediğinizi bilmek bize yetiyor. Bakkaloğlu Gıda’nın ilk kuralı hayatın undan geldiğini bilmekte yatar. Belki de yediğiniz o ev ekmeğinin arkasında biz varız. Çünkü ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir tarafına gönderiyoruz. 

BAKKALOĞLU GIDA

Fabrikamız

Firmamız 6000 metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 25.000 metrekarelik alanda faaliyetini sürdürmektedir. Ticari hayata başladığımız ilk günlerde, günlük 20 ton kapasiteyle faaliyete giren firmamız, 300 tonluk buğday işleme kapasitesine ulaşmıştır. 

DEĞERLERİMİZ

En başta söyleyelim.
En değerlimiz sizsiniz.

Misyonumuz

2000 yılından günümüze sektördeki güvenilir ve sağlam duruşunun yanı sıra, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef haline getirmeyi prensip edinmiştir. Ülke genelindeki satış ve tanıtım faaliyetlerimiz bayilerimizin yanı sıra müşteri odaklı satış kadromuz ile sürdürülmektedir.

Vizyonumuz

Teknolojiyi yakından takip eden yapısı, ar-ge yatırımlarına verdiği önem, uzman kadrosu, teknolojik labaratuar araçları ve kaliteli hammadde kullanımı, geçen zaman içinde firmamızı bölgesel bir firma olmaktan çıkarmış, sektörde ve ülke genelinde önemli bir mevkiye taşımıştır.